Nieuws
- 6 december 2009
- Er is sinds heden avond een nieuwe gedetailleerde weersverwachting aan de website toegevoegd. Dankzij de Noorse Meteorologische Dienst is het mogelijk om een gedetailleerde weersverwachting tot 10 dagen vooruit aan te bieden. Deze verwachtingen worden meerdere malen per dag vernieuwd en zijn daardoor altijd up-to-date. Je vindt deze weersverwachting in het Informatie menu.
- 1 oktober 2009
- Vanavond is de software voor het uitlezen van het weerstation geupdate naar de laatste versie.
- 6 augustus 2009
- De server is tussen 21:30 en 21:40 uur voorzien van nieuw geheugen. De laatste paar weken waren er regelmatig storingen waardoor er soms geen actuele waarden gepresenteerd werden. De problemen leken veroorzaakt te worden door geheugen modules die niet meer 100% in orde waren.
- 18 juli 2009
- De opstelling en technische inrichting van de webcams is vandaag aangepast. Hierdoor geven deze een beter beeld. Met name het overzichtsbeeld van de twee webcams naast elkaar geeft nu een veel duidelijker en aansluitend beeld.
Tevens heb ik vandaag een andere vorm gastenboek gemaakt. De oude berichten komen hier nog in terug. - 30 juni 2009
- Door de soms zware belasting op de server kon de tijd om een pagina op te vragen soms wat langer duren. Dit werd mede veroorzaakt door de grote hoeveelheid automatische pogingen om spam-achtige berichten in het gastenboek achter te laten. Daarom heb ik al eerder het gastenboek gesloten voor nieuwe berichten. Zojuist (tussen 0:10 en 0:20 uur) heb ik de server voorzien van extra geheugen. Hiervoor was het echter wel noodzakelijk om de server tijdelijk uit te zetten. Inmiddels draait alles weer en ik zal alles blijven monitoren om problemen te voorkomen.
- 20 mei 2009
- Bij de webcams is nu ook een automatische film van de afgelopen 24 uur van beide webcams te zien. Vandaag heb ik ook de solar en UV sensoren geïnstalleerd. Binnenkort zal er dus nog extra informatie bij komen op de website.
- 16 mei 2009
- Vanaf vandaag is de nieuwe website rond mijn nieuwe weerstation operationeel. Na ruim twee maanden bouwen in de vrije avonduren is dus eindelijk de schakelaar omgezet naar de nieuwe server.
- 1 maart 2009
- Het nieuwe weerstation, de Davis Vantage Pro2 staat op zijn definitieve plaats in het weiland.
Piet, bedankt voor het mogen gebruiken van een stukje van je weiland!


